Fotografování

Nabízím kompletní spektrum fotografických služeb počínaje fotografováním, profesionální úpravou fotografií, retuší a konče výslednou realizací tisků na příslušný druh papíru a formátu dle přání zákazníka. Od malých fotografií 10x15cm až po velkoformátové tisky v řádech desítek centimetrů.

 

Svatební den patří k těm nejvýznamnějším a nekrásnějším v životě člověka. Váš svatební den je především Vaším dnem. Pokud se rozhodnete vybrat si mě jako svého svatebního fotografa, bude mi velkou ctí jej s Vámi sdílet a zvěčnit tak atmosféru a radostné chvíle tohoto dne. Vaše svatební fotografie by měly zachycovat všechny nevratné a neopakovatelné okamžiky svatebního dne, jež si právě díky mé práci budete moci kdykoli připomenout.

Můžete si prohlédnout ukázku svatebních fotografií.

Pro fotografování portrétů upřednostňuji přirozené prostředí, kde se cítíte pohodlně a které také může lépe vystihnout Váš charakter. Ať už je to u Vás doma v obýváku, na zahradě či jiném exteriéru dle vlastního výběru. Vždy mám s sebou externí zábleskové světlo, se kterým lze dosáhnout velmi kvalitních záběrů i v případě špatných světelných podmínek.
Fotografování v ateliéru jsem schopen zajistit také, avšak s dostatečným předstihem.

Portréty mohou být jak stylizované a aranžované, tak zachyceny formou momentek (např. rodinné fotografie v exteriérech, parku ap.)

Individuální portréty - Fotografie, které můžete někomu ukázat, poslat, darovat…

Rodinné fotografie - Chybí Vám v albu fotografie s rodinou či chcete darovat pár snímků prarodičům?

Skupinová fotografie - Máte dobré přátele, s kterými byste se chtěli nechat vyfotografovat?

Děti jsou naše radost. Díky fotografiím si připomenete dobu, kdy byly ještě malé. Zachytím Vaši ratolest nejen v prvních dnech svého života, ale i jako batole či v období pozdějšího věku.

Fotografie malých dětí pořizuji nejčastěji v pohodlí Vašeho domova. Výhodou je, že se nemusíte složitě přesouvat s veškerou dětskou výbavou nutnou pro přežití v terénu. Dítě navíc zůstává v prostředí, které zná. Veškeré potřebné vybavení vozím s sebou. Při neodstatku denního světla a při focení s pozadím používám externí zábleskové osvětlení.

Samozřejmostí je pořízení snímků se sourozenci nebo s rodiči.

Můžete si prohlédnout ukázku fotografií dětí.

Fotografování všech druhů firemních a společenských akcí - konference, firemní prezentace, školení či semináře, maturitní plesy či stužkovací večírky, výstavy a veletrhy, koncerty ...

Mezi fotoreportáže samozřejmě řadím také fotografování významných rodinných událostí - narozeniny, rodinné oslavy, společná setkání, soutěže, křtiny, vítání občánků ...

Můžete si prohlédnout ukázku některých reportážních fotografií.